Pasowanie pierwszoklasistów 2012

Dnia 15 października 2012r. w naszej szkole odbyły się dwie uroczystości. Pierwsza to obchody Święta Komisji Edukacji Narodowej, druga to pasowanie pierwszoklasistów. W uroczystości wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, rodzice oraz zgromadzeni goście. Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowanym przez uczniów klasy II i III. Następnie pierwszoklasiści, pod kierunkiem swojej wychowawczyni- pani Jolanty Sawczyn, wykonali krótką inscenizację. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Do uroczystego ślubowania uczniowie przystąpili w obecności pocztu sztandarowego. Po tym akcie złożonym przez wszystkich pierwszaków nastąpiło pasowanie, którego dokonała Pani dyrektor Urszula Maczalska. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz upominki, a w klasie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.