25.11 Światowy Dzień Pluszowego Misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole w Mostkach. „Przybyły”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Na początku rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniej wykonanego misia przez dzieci i ich bliskich. Choć decyzja była bardzo trudna, ponieważ wszystkie prace były piękne, wyłoniliśmy pierwsze i dwa drugie miejsca. Zwyciężył misiu zrobiony przez Tymka Banasia, natomiast drugie miejsce zdobyli Błażej Młodawski oraz Dawid Nakonieczny. Po zakończonym konkursie dzieci poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja miodku.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Galeria…

 

indeks