Ratowniczek

W roku szkolnym 2015/2016 realizowany jest w naszej szkole projekt RATOWNICZEK.

27 listopada odbyły się zajęcia praktyczne przygotowane przez Panią Alicję Lubik i Natalię Ciesielską .

Pierwsza część to zapoznanie się z apteczką oraz praktyczna nauka opatrywania ran. Dzieci ćwiczyły jak właściwie opatrzyć krwawiący nos ,skaleczony palec ,złamaną nogę i co zrobić w sytuacji oparzenia oraz jak zachować się aby uniknąć zagrożeń. Druga część warsztatów to nauka udzielania pierwszej pomocy. Dzieci miały możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy na profesjonalnym sprzęcie-fantom wzbudził ogromne zainteresowanie naszych uczniów.

Uczymy właściwych zachowań w sytuacjach trudnych dla dzieci jak i dorosłych dlatego już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty .Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie- Ty tez możesz uratować komuś życie .

Galeria…

IMGP1459