Spotkanie z Mikołajem

Do naszego przedszkola często przybywa dużo miłych gości, ale 8 grudnia  przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci, a mianowicie  Święty Mikołaj, który przyniósł ze sobą duży worek z prezentami. Zanim jednak rozdał je dzieciom, porozmawiał z Nimi trochę, spytał czy były grzeczne i poprosił by zaśpiewały dla Niego piosenkę, bądź wyrecytowały wiersz. Nasze przedszkolaki spełniły tę prośbę jak najlepiej tylko potrafiły, więc pochwalił je i zabrał się do wręczania prezentów, które bez wątpienia im się należały. Dzieci były bardzo ucieszone, że wreszcie nadszedł najfajniejszy moment tego spotkania, więc każde z Nich odważnie i z uśmiechem na ustach podchodziło do Mikołaja po prezent, który później z radością otwierało, by sprawdzić co tam ciekawego się znajduje. Było bardzo miło i przyjemnie. Przyszedł czas, by to wspólne spotkanie, które dostarczyło wszystkim mnóstwo wrażeń, a szczególnie tym najmłodszym zakończyć. Przedszkolaki jeszcze raz serdecznie podziękowały Mikołajowi za otrzymane prezenty, pożegnały Go i poprosiły, by przybył do Nich za rok.

Galeria…

IMGP1731