Wycieczka do Trzciela

W dniach 22-24 maja dzieci szkolne wraz ze swoimi wychowawczyniami wyjechały na wycieczkę do Trzciela, na Rancho Colorado.
Na miejscu czekało wiele atrakcji. Jedną z nich okazała się nieprzychylna pogoda, jednak nawet deszcz nie powstrzymał dzieci od aktywnych zabaw na placu. Dzieci w kroplach deszczu korzystały ze wszystkich dostępnych sprzętów. Kolejnego dnia, tuż po śniadaniu, pełni zapału wyruszyliśmy do lasu na przejażdżkę konną. Opiekun Kajtka okazał się bardzo interesującą osobą, która chętnie dzieliła się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniami. Popołudnie spędziliśmy na basenie. Ten okazał się być najbardziej oczekiwaną atrakcją. Dzieci pełne radości korzystały z możliwości zabawy w wodzie. Podczas kolacji dzieci mogły zjeść kiełbaski z ogniska. Oczywiście nie mogło się obejść bez dyskoteki, na której miały możliwość pokazania swoich umiejętności tanecznych i wokalnych.
Na pożegnanie uczniowie udali się na lody, następnie odwiedzili Kajtka na łące, by go pożegnać i jeszcze raz skorzystały z dobroci natury dookoła Rancho podczas spaceru.

Galeria…
DUPV5476